ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn

Terapia metodą dr Rife'a

Na czym polega terapia Rife’a? 

W skrócie mówiąc terapia metodą Rife’a polega na  usuwaniu bakterii wywołujących chorobę, między innymi boreliozę, ale również inne bakterie odpowiedzialne za choroby odkleszczowe i koinfekcje.  Kluczem skutecznego leczenia jest szczegółowe zdiagnozowanie obecności w organizmie wszystkich bakterii będących przyczyną boreliozy, mowa tutaj nie tylko o Borrelii, ale również o jej koinfekcjach, które to często wywołują dużo cięższe objawy niż sama Borrelia. 

Terapie Rife’a oferowana przez naszą Klinikę jest terapią wspomagającą leczenie przy chorobach odkleszczowych, ale może być również stosowana jako wyłączna metoda walki z bakteriami wywołującymi te choroby.  

Leczenie boreliozy za pomocą generatora plazmowego (generatora Rife’a) jest bardzo skuteczne. Gównie dlatego, że plazmoterapia  oddziałuje na cały organizm jednocześnie. Dzięki temu, że nie blokują jej trudności w dostępie prądu elektrycznego do wszystkich tkanek terapia działa zarówno na te bakterie, które bytują w układzie krążenia (jak to bywa we wczesnej fazie boreliozy) jak  i te które ukryły się przed przeciwciałami odpornościowymi i antybiotykami głęboko w układzie nerwowym (w boreliozie przewlekłej). Jest to aktwyna metoda usuwania infekcji odkleszczowych.  

 

Jak wygląda terapia infekcjii odkleszczowych? 

 Nasze terapie prowadzone są za pomocą urządzenia Rife’a  - generatora plazmowego RPZ-14. Na terapię boreliozy składają się 2-3 godzinne zabiegi, dobierane indywidualnie zależnie od ilości i rodzaju koinfekcji. Należy być przygotowanym na cykl minimum 10 zabiegów, które powinny być wykonywane nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu, a optymalnie 2 - 3 razy w tygodniu. 

Dowodem na to, że plazmoterapia działa skutecznie oprócz negatywnych wyników badań diagnostycznych są przede wszystkim znane dobrze chorym na boreliozę reakcje Herxheimera (tzw. kill – off efekt). Kiedy bakterie są zabijane organizm zostaje zalany ich szczątkami co wywołuje różnego rodzaju objawy. Oprócz charakterystycznego zmęczenia i bólu głowy może pojawić się nasilenie objawów związanych z boreliozą takich jak np. bóle stawów, mięśni czy związanych z oddziaływaniem bakterii na układ nerwowy stanów depresyjnych. Dolegliwości te mogą się pojawić już podczas zabiegu, jak również mogą wystąpić nawet kilka dni po nim. Jest to naturalna reakcja, która jest niczym innym jak tylko potwierdzeniem, że terapia jest skuteczna. Objawy te u każdego wyglądają różnie, jest to sprawa bardzo indywidualna. Niektórzy nie doświadczają zupełnie żadnych objawów typu herx, nie jest to jednak wskazanie do porzucenia terapii. Warto zaznaczyć, że reakcja na skuteczne leczenie u każdego wygląda inaczej. Rakcja Herxeimera może pojawić się później, może również nie pojawić się w ogóle.  

Żeby ograniczyć efekt Herxa, przez cały okres terapii należy pić dużą ilość wody (min. 2 litry dziennie) i zadbać o wystarczającą ilość snu. Przy terapii polecamy również suplementy, które wspomagają detoksykację. 

 

Patogen po prawej na skutek użycia częstotliwości został zniszczony z powodu przerwania błony komórkowej

 

Przeciwwskazania do stosowania terapii Rife. 

 1. ciąża (bezwzględny zakaz dotyczy pierwszego trymestru), karmienie piersią 

2. rozrusznik serca lub urządzenie nerwostymulujące 

3. epilepsja, zespół drgawkowy – azotemiczny 

4. niewydolność układu limfatycznego lub naczyniowo-sercowego. Można korzystać z terapii tylko po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrolą. 

5. małe dzieci do momentu, w którym mogą komunikować odczucia, około 2 letnie (dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą korzystać z terapii tylko za zgodą rodziców). 

6. ferrytowe (żelazne) elementy w ciele (nie dotyczy tytanowych implantów, tytanowych śrub i innych tytanowych elementów, nie stanowią one przeciwwskazania do terapii). 

 

 

 

Cennik terapii metodą dr Rife'a:

 

Terapia – 2-3 godzinna terapia boreliozy (likwidacja wszystkich infekcji odkleszczowych - bakterii Borrelii i koinfekcji)  - 150 zł/sesja

 

Dla klientów Centrum Medycznego Luxmedica – 10% rabatu.

 

Przy wykupie całego pakietu 10 zabiegów – 10% rabatu.

 

Rabaty i promocje nie łączą się. 

  • https://www.wseit.edu.pl
  • https://medica.edu.pl
  • https://trans-medics.pl
  • https://siodmeniebo.szczecin.pl
  • https://incert.pl
  • https://isynergia.pl
  • https://medeor.com.pl
  • https://bezpiecznaprzystan.szczecin.pl
  • https://www.nzozmedicalcare.pl
  • https://www.paladin-szczecin.pl
projekt i wykonanie mmCreation.pl