ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn

Poradnie specjalistyczne Szczecin

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Rehabilitacja jest przeprowadzana przez fachowo wykwalifikowany personel. Oferujemy Państwu fizjoterapię, masaż, kinezyterapię, gimnastykę ruchową i wiele innych skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych. Poniżej przedstawiamy cennik usług oferowanych przez Centrum Medyczne LUX MEDICA.

 

Usługa / zabieg Cena
Konsultacja lekarska - poradnia leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych - pierwsza wizyta 220,00 zł
Konsultacja lekarska - poradnia leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych - wizyta kontrolna 200,00 zł
Konsultacja lekarska rehabilitacyjna 200,00 zł
Konsultacja lekarska neurologiczna 180,00 zł
Konsultacja lekarska neurochirurgiczna 200,00 zł
Konsultacja lekarska ortopedyczna 200,00 zł
Terapia czynnikami wzrostu (PRP) 900,00 zł 
Terapia czynnikami wzrostu (PRP) dwie okolice 1350,00 zł
Iniekcja okołostawowa  60,00 zł
Konsultacja lekarska kardiologiczna (wraz z badaniem EKG) 200,00 zł
Konsultacja kardiologiczna + badanie EKG + badanie USG     240,00 zł
Konsultacja kardiologiczna + echo (USG) serca 240,00 zł
Badanie USG kardiologiczne  150,00 zł
Badanie EKG 20,00 zł

Konsultacja lekarska ginekologiczna

100,00 zł

Konsultacja lekarska ginekologiczna wraz z badaniem USG

200,00 zł

Konsultacja lekarska ginekologiczna wraz z badaniem USG oraz badaniem cytologicznym

250,00 zł

USG piersi 

150,00 zł

Konsultacja lekarska laryngologiczna

180,00 zł

 Terapia – 2-3 godzinna terapia boreliozy (likwidacja wszystkich infekcji odkleszczowych - bakterii Borrelii i koinfekcji, długość zabiegu i cena zależy od ilości koinfekcji)

 

Dla klientów Centrum Medycznego Luxmedica – 10% rabatu.
Przy wykupie całego pakietu 10 zabiegów – 10% rabatu.
Rabaty i promocje nie łączą się.

 150,00 zł / sesja

 

USG, czyli Ultrasonografia pozwala na obrazowanie i badanie w medycynie oraz weterynarii. Pozawala ona na wykrycie różnorakich nieprawidłowości lub zmian zachodzących wewnątrz organizmu żywego. Dość istotnym jest USG brzucha Szczecin, które należałoby robić profilaktycznie minimum co rok lub co dwa lata. Z pewnością osoba, która ma takie objawy jak: utrata wagi ciała i apetytu, uraz brzucha, a także jego powiększenie, częste biegunki i wymioty, jakieś nieprawidłowości lub przewlekłe oraz ostre bóle brzucha powinna wybrać się na USG. Badanie nie jest skomplikowanym procesem. Po wejściu do gabinetu następuje podanie danych osobowych. Potem jest wywiad dotyczący dolegliwości pacjenta, a po nim trzeba położyć się na plecach na leżance oraz odsłonić brzuch. Co ważne ubranie osoby badanej jest zabezpieczane ligniną, aby nie zostało ono ubrudzone żelem. Po tych wszystkich czynnościach lekarz przechodzi do badania: pęcherza moczowego, trzustki, wątroby, aorty i obszaru wokół niej, śledziony, nerek, prawego oraz lewego pola nadnerczowego. Oprócz tego powinno się skorzystać z badania: USG Doppler Szczecin, które pozwala ocenić przepływ krwi w żyłach oraz dużych tętnicach. Stanowi ono jedno z powszechnych badań w diagnostyce rozmaitych chorób związanych z układem krążenia. Jego celem jest wykrycie nawet małych schorzeń żył albo tętnic, które mogą stać się przyczyną zawału serca, udaru mózgu lub zatorowości płucnej. Ponadto dzięki temu badaniu możliwe jest znalezienie niedrożności i zwężeń w tętnicach znajdujących się w kończynach dolnych, a także w tętnicach szyjnych. Bez wątpienia każde badanie jest ważne dla życia ludzkiego. Jest też nim USG ortopedyczne Szczecin, które stosuje się w diagnostyce wszelkich chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Tutaj dokonuje się ocenienia zmian zapalnych i pourazowych, skutków leczenia operacyjnego, torbieli, krwiaków, obrzęków, a także guzów. Zezwala to na pokazanie zmian patologicznych, więzadeł, brzuśców mięśni, wolnych ciał w jamach stawowych i wielu innych.

  • https://www.paladin-szczecin.pl
  • https://medeor.com.pl
  • https://www.nzozmedicalcare.pl
  • https://medica.edu.pl
  • https://incert.pl
  • https://isynergia.pl
  • https://bezpiecznaprzystan.szczecin.pl
  • https://trans-medics.pl
  • https://www.wseit.edu.pl
  • https://siodmeniebo.szczecin.pl
projekt i wykonanie mmCreation.pl